PERFECT WATER – dystrybutory filtrujące wodę

Importer dystrybutorów wody

Picia wody
uczymy się od dziecka

Poidełka, fontanny do wody pitnej


Opis:


Poidełka, zdroje, fontanny do czystej wody pitnej – to rzecz konieczna w szkołach, przedszkolach i pozostałych placówkach oświatowych. Od 1 września obowiązuje ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia, która w sposób wyraźny zakazuje sprzedaży i promowania śmieciowego jedzenia w szkołach i przedszkolach. Ustawa reguluje dokładnie, jakie wartości odżywcze powinny zawierać produkty dostępne w szkolnych sklepikach, a także dotyczące dopuszczalnej ilości barwników oraz cukru i soli w produktach. Zamiast śmieciowego jedzenia w szkołach mają pojawić się produkty mleczne oraz DARMOWA WODA DO PICIA. Dzięki temu uczniowie będą mieli zapewniony nieograniczony, bezpłatny dostęp do wody pitnej.

Firma PERFECT WATER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dyrektorów szkół, oferując specjalne poidełka, nazywane też źródełkami, czy zdrojami, dzięki którym najwyższej jakości świeżo przefiltrowana woda jest dostępna dla uczniów za darmo, w nieograniczonej ilości, z zachowaniem niezbędnych zasad higieny. Co istotne, poidełka podłączane są bezpośrednio do sieci wodociągowej. Najwyższej jakości woda pitna dostępna jest więc cały czas, bez plastikowych butli, a nawet bez konieczności korzystania z plastikowych kubeczków. Najnowsza generacja dystrybutorów do wody z filtrami uzdatniającymi, zapewniają czystą wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej.

Woda, oczyszczona przez poidełko posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksdacyjne. Obudowa urządzenia wykonana jest ze spożywczej stali nierdzewnej bez ostrych krawędzi, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania przez najmłodszych konsumentów. Dodatkowo, do zdroju można zamontować dołączoną do zestawu baterię, która umożliwi nabieranie świeżo przefiltrowanej wody np. do czajnika, czy kubeczka. Poidełko posiada atest PZH, który gwarantuję najwyższą jakość urządzenia. Najlepsze filtry odpowiadają za usunięcie z wody aktywnego chloru, metali ciężkich, związków organicznych, produktów ropopochodnych, fenoli, soli wapnia i magnezu (twardość wody), jak również usuwają zbędne bakterie i wirusy.

Za zakupem lub wynajmem poidełka do szkoły przemawiają następujące argumenty: WYGODA zdroju nie wymaga wymiany ciężkich butli – a woda ze źródełka jest dostępna przez cały czas. Wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie cieszy oko elegancką ESTETYKĄ i dzięki temu idealnie wkomponowuje się w każde otoczenie. Woda jest bardzo dobrze oczyszczona przez filtr co daje pewność ,że jest krystalicznie czysta i EKOLOGICZNA – bez używania plastikowych butelek. BEZPIECZEŃSTWO – brak ostrych krawędzi i odporność na uderzenia sprawiają ,że poidełko jest całkowicie bezpieczne dla dzieci. OSZCZĘDNOŚĆ – z fontanny możemy uzyskać do 9000 litrów krystalicznie czystej wody bez wymiany filtrów.

Absolutna nowość na polskim rynku: sprawdzone i funkcjonujące z powodzeniem od wielu lat w Europie i na świecie rozwiązania fontannowe podające wodę do picia.

Fontanna z tej serii to urządzenie małych gabarytów szczególnie przeznaczone do montażu w szkołach i przedszkolach - możliwość montażu na niższej wysokości i dostosowania do wzrostu osób korzystających; urządzenie przymocowane do ściany. Dla szkół i przedszkoli zalecany model M-4ASF bez systemu chłodzenia.

  • wysokiej jakości stal nierdzewna (10 lat gwarancji na obudowę)
  • zabezpieczenia anty wandalowe
  • regulacja ciśnienia i kierunku wody
  • zabezpieczenie higieniczne: przycisk uruchamiający strumień wody oddalony od podajnika wody
  • konstrukcja górnej pokrywy zaprojektowana w taki sposób, by uniknąć rozlewania i rozpryskiwania wody
  • możliwe wszelkie konfiguracje: woda zimna, pokojowa, montaż dodatkowego kranika
  • niezbędne podłączenie do kanalizacji

Specyfikacja:


Cecha:
Parapetry:
Napięcie:
230V, 50 Hz, jednofazowe
Wydajność fontanny:
60 litrów na godzinę
Waga:
23 kg w przypadku modelu z systemem chłodzącym

Nowoczesne poidełko z wieloma możliwościami zastosowania. Lider na rynku.

Większa obudowa gwarantuje dużą stabilność i trwałość urządzenia. Instalujemy filtry węglowe wewnątrz urządzenia.

Wyjątkowe zabezpieczenia higieniczne w postaci specjalnej powłoki z zabezpieczeniami anty-wandalowymi.

Wysokość strumienia wody może być regulowana za pomocą precyzyjnego reduktora. Większa higiena, przycisk uruchamiający strumień wody jest oddalony od podajnika wody.

Przy modelu z kranikiem istnieje możliwość napełniania kubka i innych naczyń (model LV).

Specyfikacja:


Cecha:
Parapetry:
Napięcie:
230V, 50 Hz, jednofazowe
Wydajność fontanny:
60 litrów na godzinę
Waga:
26 kg w przypadku modelu z systemem chłodzącym

Perfect Water


1


główny importer w północnej Polsce

20


wiele typów urządzeń

3 dni


szybka realizacja zamówień

100%


zadowolenie Klientów

Oferta


Zobacz wszystkie produkty »

Masz pytania? Pomożemy!


biuro@perfect-water.pl
728 800 021
Z do natury
Szybki kontakt

Jeżeli chcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu