PERFECT WATER – dystrybutory filtrujące wodę

Importer dystrybutorów wody

Perfect Water
Filtry do wody

Perfect Water - System


Nasze dystrybutory wyposażone są w najwyższej jakości systemy filtracyjne znanych firm takich jak Water Logic, Oasis, 3M. Urządzenie podłączamy bezpośrednio do sieci wodociągowej dając tym samym nieograniczony dostęp do czystej, zdrowej wody w opcjach: wody - gorącej, zimnej, gazowanej - kiedy tylko chcesz. Nasze rozwiązanie to eliminacja gromadzenia pustych butelek, które trzeba poddać utylizacji czy recyklingowi. To również brak dźwigania butli by dostarczyć wodę do domu czy miejsc pracy.

Nasze dystrybutory to nowe rozwiązanie technologiczne. Materiał z którego są wykonane jest wysokiej jakości. Dystrybutory charakteryzuje stylowe wzornictwo a jednocześnie cicha praca nadają komfort użytkowania, stanowią idealne rozwiązanie w domu, biurze czy szkole, czy w zakładach pracy.

Zastosowanie filtrów

Dzięki filtrom można usunąć niepożądane związki oraz mikroby, są one zbudowane z półprzepuszczalnej błony membrany z mikrootworami, które są mniejsze od większości zanieczyszczeń, bakterii i skutecznie je zatrzymują. Eliminują m.in. chlor oraz żelazo. Jednocześnie nie zatrzymują soli mineralnych oraz innych pierwiastków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przy obecnym zanieczyszczeniu środowiska, uzdatnianie wody przy pomocy filtrów jest wskazane.

Dzięki nim zapewniasz swoim pracownikom doskonałej jakości, bezpieczną wodę pitną i trzymasz koszty pod kontrolą.

Cechy filtrów

  • Poprawa smaku i zapachu wody
  • Wpływa na zmiękczanie wody i redukuje osad kamienny
  • Przepustowość: 2 l / min.
  • Wielkość zatrzymywanych cząsteczek: 0,5 mikron (cysta, coli itp.)
  • Redukcja osadów (kamień, rdzę, muł, piasek)
  • Redukcja lotnych związków organicznych, ołowiu i innych
  • Filtry testowane zgodnie ze standardami NSF 42 - dotyczy redukcji zanieczyszczeń, zapachu i smaku chloru, oraz standard NSF 53 dotyczy cyst, benzenu, toksafenu oraz redukcji mętności.

Korzyści

Dużym autem bezbutlowych dystrybutorów wody jest oszczędność miejsca oraz brak konieczności wymiany butli. Nowoczesne dwustopniowe filtry wody dostarczają wodę o parametrach wody butelkowanej, z zachowaniem 100% minerałów.

Wysoka jakość wody przekłada się na lepszy stan zdrowia i dobre samopoczucie. Walory smakowe wody filtrowanej to czynnik , który jest od razu zauważalny w porównaniu z wodą z kranu. Poza tym z wody filtrowanej można skorzystać w każdym momencie, a woda z kranu wymaga przegotowania, aby bakterie i inne szkodliwe substancje zostały usunięte. Istotna jest również eliminacja osadów z kamienia, dzięki czemu nie osadzają się w czajniku lub ekspresie do kawy, co przekłada się na dłuższy okres eksploatacji i pozwala uniknąć awarii. Korzystanie z naszych rozwiązań, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Perfect Water


1


główny importer w północnej Polsce

20


wiele typów urządzeń

3 dni


szybka realizacja zamówień

100%


zadowolenie Klientów

Oferta


Zobacz wszystkie produkty »

Masz pytania? Pomożemy!


biuro@perfect-water.pl
728 800 021
Z do natury
Szybki kontakt

Jeżeli chcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu