PERFECT WATER – dystrybutory filtrujące wodę

Importer dystrybutorów wody

Picia wody
uczymy się od dziecka

Perfect Water - Oferta


Przedstawiamy najlepsze rozwiązanie dostępu do świeżej wody. Oferowane przez nas systemy uzdatniania wody w postaci najwyższej jakości dystrybutorów filtrujących, stanowią główny cel naszej działalności. 12-letnie doświadczenie, a także nieustanne rozwijanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie technik filtrowania wody, pozwala cieszyć nam się dobrą renomą. W naszej ofercie znajdują się dystrybutory, które doskonale sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, biurach, placówkach publicznych, a także w domach. Naszym klientom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego wszystkie urządzenia posiadają atesty higieny i certyfikaty jakości.

Do współpracy zapraszamy firmy, urzędy jak i klientów indywidualnych, którym zależy na korzystaniu z prostych i jednocześnie najbardziej ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie filtrowania wody. Dzięki temu możemy poszczycić się współpracą z klientami na terenie całego kraju.

Nasze urządzenia, są wyposażone w najnowsze technologie oczyszczania wody, za pomocą filtrów – które są okresowo wymieniane przez nasz serwis techniczny.

W cenie dzierżawy urządzenia zapewniamy:
  • bezpłatną wymianę filtrów – co 6 miesięcy
  • bezpłatną sanityzację urządzenia – co 6 miesięcy
  • bezpłatną obsługę serwisową
  • doradztwo i stały kontakt opiekuna handlowego

Nasi Szanowni Klienci mogą ponadto zaopatrywać się kompleksowo w takie produkty jak kubeczki plastikowe i papierowe, a także wodę butelkowaną 0,5l i 1,5l. Warunki przedstawi Państwa opiekun handlowy.

Oferta


Perfect Water


1


główny importer w północnej Polsce

20


wiele typów urządzeń

3 dni


szybka realizacja zamówień

100%


zadowolenie Klientów

Masz pytania? Pomożemy!


biuro@perfect-water.pl
728 800 021
Z do natury
Szybki kontakt

Jeżeli chcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu